Jak to funguje?

Hledáte spolehlivého partnera na tvorbu originálních videí? Na Dronepoint.cz vám pomůžeme splnit vaše přání. Každý den propojujeme zájemce o práce s drony se zkušenými licencovanými piloty. Díky našemu portálu ušetříte čas a získáte jistotu, že komunikujete s opravdovým profesionálem.

 

  1. Vyfiltrujte si vhodné piloty dronů
  2. Oslovte profesionála ve svém okolí
  3. Sjednejte si podmínky spolupráce
  4. Radujte se ze špičkového výsledku

 

Vybíráte z profesionálů
Každý PRO člen je před dokončením registrace prověřen, abyste měli jistotu, že jednáte s oficiálně licencovaným pilotem od ÚCL (úřad pro civilní letectví).

 

Jak to funguje?

Možnosti využití dronu

Podívejte se na možnosti využití dronů v rámci nabídky našich registrovaných členů.

Foto / Video

Ať už jste podnikatel, realitní makléř nebo architekt, piloti dronů vám připraví originální propagační materiál natočený tak trochu z jiného úhlu.

Výškové inspekce

Operátoři dronů jsou připraveni provést výškovou inspekci budovy, komínu i stožáru. Zjistí, kde na střeše vaší kanceláře sídlí divoké ptactvo a třeba i kudy vám zatéká do budovy.

Speciální služby

Únik tepla z nemovitosti nebo zaměření pozemku? Žádný problém, i takové piloty u nás najdete! Hledejte operátory se specifickým zaměřením.

Často kladené dotazy

DronePoint.cz je on-line portál propojující licencované piloty dronů se zájemci o práce s těmito bezpilotními letouny. Díky naší pravidelně aktualizované databázi pilotů a interaktivní mapě si může každý zájemce vyhledat vhodného dronaře ve svém blízkém okolí. Chcete se dozvědět více o našem projektu? 

Velice jednoduše: Pokud jste pilot, stačí si vybrat členství, zaregistrovat se, vyplnit svůj profil, a pak už jen sbírat kontakty a zakázky. Naopak máte-li zájem o práce s dronem, v naší databázi pilotů během chvíle najdete toho správného dronaře pro realizaci vaší zakázky.

Jako registrovanému členovi se vám otevřou dveře do světa potenciálních pracovních nabídek. Na našem portálu vám umožníme prezentovat své schopnosti, dovednosti a nabízet své služby veřejnosti. Vaše kontaktní údaje budou v seznamu licencovaných pilotů dronů, získáte přístup k novinkám v dronovém světě a mnoho dalších skvělých možností. Přečtěte si všechny výhody našeho členství.

Téměř okamžitě získáte kontakt na profesionální piloty dronů ve svém okolí, kteří vám pomohou s realizací vaší zakázky. Ať už potřebujete připravit propagační video, pořídit fotografie z výšky či provést výškovou inspekci budovy, v naši databázi najdete licencované piloty nejrůznějšího zaměření. Každého člena při registraci prověřujeme, abyste měli jistotu, že komunikujete s opravdovým profesionálem. Najít pilota ihned.

Lukáš Novák, www.droneit.cz - pilot s členstvím PRO

“Díky DronePoint.cz jsme získali zakázku na produktové video. Zákazníkovi se líbily naše práce a domluvili jsme se na spolupráci.”

Lukáš Novák, www.droneit.cz pilot s členstvím PRO
Lukáš Novák, www.droneit.cz - pilot s členstvím PRO

“Díky DronePoint.cz jsme získali zakázku na produktové video. Zákazníkovi se líbily naše práce a domluvili jsme se na spolupráci.”

Lukáš Novák, www.droneit.cz pilot s členstvím PRO
Najděte piloty ve svém okolí

Najděte piloty ve svém okolí

Pro rychlé a snadné vyhledání vhodného pilota dronů jsme připravili přehledný seznam všech našich licencovaných členů. Během chvíle si tak vyfiltrujete ty, kteří splňují vaše předpoklady. A aby bylo vyhledávání ještě jednodušší, můžete vyzkoušet naši praktickou mapu. Třeba zjistíte, že jednoho pilota máte hned o ulici vedle.