Jak funguje Dronepoint.cz?

03. Zaří 2019 09:32
Foto / Video

Na Dronepoint.cz propojujeme svět bezpilotních letounů s širokou veřejností. Umožňujeme licencovaným pilotům PRO propagovat své služby a naopak pomáháme zájemcům o práce s drony najít toho správného člověka pro realizaci jejich zakázky.

Jste pilot dronu? Profesionál s licencí?


Zaregistrujte se na naše stránky a otevřete si dveře do české dronařské komunity. Bude na vás čekat čerstvě vytvořený profil, kde budete mít dostatek prostoru pro prezentaci své práce. Na našem portále také můžete čerpat inspiraci a předávat si zkušenosti s ostatními piloty dronů. Stačí jen zvolit to správné členství.

 

  1. Vyberte si členství
  2. Zaregistrujte se
  3. Vyplňte svůj profil a portfolio
  4. Předávejte si zkušenosti
  5. Sbírejte kontakty a nové zakázky
     

Připraveny jsou dvě varianty členství


Členství PRO - Pro opravdové profesionály držící licenci na bezpilotní letouny UAV. Po zaregistrování se stanete součástí komunity špičkových dronařů a získáte právoplatné místo v seznamu a na mapě českých pilotů dronů. Na svém profilu budete mít dostatek prostoru k prezentaci své práci i k nabízení služeb. Prezentujte svou práci, získávejte zakázky a buďte vidět!

Členství START - Myslíme i na začátečníky bez certifikátu ÚAS. Po registraci vás umístíme do databáze českých nadšenců pořizující fotografie a videa pro nekomerční účely. Čekají na vás speciální slevy u našich partnerů, webináře, zvýhodněné nabídky na školení a mnoho dalšího. Členství START vám umožňuje sdílet novinky, umělecké záběry, získávat inspiraci a nové kontakty.

Dronepoint.cz připraven pro počítače, tablety i telefony

Portál je plně responzivní, což zaručuje maximální požitelnost nejen pilotů, ale také zákazníků, kteří pro přístup a vyhledávání využívají telefony, tablety i klasické stolní počítače.